Tipi

Tipi to oficjalny system ewidencyjny Związku Harcerstwa Polskiego. Jego celem działania jest gromadzenie informacji o członkach naszej organizacji w jednym, bezpiecznym miejscu, a także śledzenie liczebności naszej organizacji. W Tipi można ewidencjować dane członkowskie m.in.: stopnie, sprawności, odznaczenia, odbyte kursy i szkolenia. Istnieje także możliwość generowania statystyk i list. System jest również miejscem, w którym rodzice będą mogli wyrazić zgodę na przynależność do ZHP swojego dziecka zaznaczając jednocześnie wszystkie niezbędne zgody.

ZHP_Tipi_pelne_kolor-1

Do Tipi ma dostęp każdy drużynowy. W celu uzyskania dostępu do systemu w naszym hufcu należy skontaktować się z pwd. Adrianem Chmielarzem, mail: adrian.chmielarz@zhp.net.pl

Członkowie ZHP (a w przypadku osób poniżej 16 roku życia ich rodzice) mają możliwość korzystania z Tipi jako swojej elektronicznej książeczki harcerskiej. Dzięki temu mogą śledzić wszystkie informacje o sobie, które zostały zamieszczone w systemie oraz edytować swoje dane kontaktowe. Aby uzyskać dostęp do swojego profilu w Tipi należy skontaktować się ze swoim drużynowym.

Poniżej możesz przejść do instrukcji obsługi systemu Tipi!

Jeżeli masz pomysł jak można ulepszyć Tipi możesz go napisać klikając poniżej!