Za nami już 3 edycja konkursu o statuetkę Złotego Łosia. Konkurs przeznaczony jest dla osób przekazujących 1% swojego podatku na rzecz naszego hufca. W ubiegłym 2018 roku (rozliczeniowym za 2017) podatnikami, którzy najwięcej przekazali na rzecz naszego hufca są:
1. Magdalena i Andrzej Szajnowie
2. Hanna i Krzysztof Grzebykowie
3. Emilia i Witold Kochmańscy
4. Anna i Jerzy Palowie
5. Józef Grzebyk
6. Maria i Wiesław Gubernatowie
Serdecznie dziękujemy wyżej wymienionym oraz pozostałym darczyńcom, którzy chcieli pozostać anonimowi.
Rada Przyjaciół Harcerstwa przy Hufcu ZHP Rzeszów zaprasza gorąco do rywalizacji o „Złotego Łosia 2019” w bieżącym roku. Aby wziąć udział 4 edycji konkursu (wesprzeć nasz hufiec) należy przy wypełnianiu zeznania podatkowego za 2018 rok wpisać:
Numer KRS: 0000296261
Cel szczegółowy: Hufiec ZHP Rzeszów
Już teraz dziękujemy wszystkim darczyńcom!

Wyniki „Złotego Łosia” za 2018 rok

Post navigation