W związku z koronawirusem Harcerska Grupa Ratownicza Rzeszów zaangażowała się w wiele inicjatyw (produkcję przyłbic dla medyków, rozprowadzanie maseczek ochronnych dla medyków, dla chorych na oddziałach i wszystkim tym, którym są one pomocne). Członkowie HGRu dbali o pacjentów i osoby starsze w ramach swoich obowiązków służbowych i harcerskiej służby.

Z tego wszystkiego zrodziła się również inicjatywa akcji #sercedlamedyka, bo wśród tych wszystkich potrzebujących pomocy są właśnie osoby z personelu medycznego.

W ramach akcji przeprowadzony został konkurs. Każdy, kto chciał wziąć w nim udział nagrał i przysłał krótki filmik, ze swoim wielkim serduchem i jeszcze większym wsparciem dla wszystkich medyków. Sami możecie poniżej zobaczy efekty

Podziękowania należą się również przyjaciołom ratownikom za ich nagrania głosowe – bez tego ten film nie byłby taki sam Wielkie ukłony dla uczestników konkursu, których również nie mogło zabraknąć w filmie.

Kochani Medycy!
Wdzięczni przyjaciele, harcerze, załoga HGR z sercem dla Was! Oglądajcie i rozsyłajcie dalej każdemu medykowi!!!

Akcja rzeszowskiego HGRu – #sercedlamedyka

Post navigation


Czy wiesz że?