Kontakt

 Komenda hufca

hm. Iwona Ryndak
tel.: 662 206 971
e-mail służbowy: komenda@rzeszow.zhp.pl
e-mail: iwona.ryndak@zhp.net.pl

pwd. Magdalena Gubernat
e-mail: magdalena.gubernat@zhp.net.pl
e-mail służbowy: komenda@rzeszow.zhp.pl

phm. Krzysztof Ryndak
e-mail: krzysztof.ryndak@zhp.net.pl
e-mail służbowy: komenda@rzeszow.zhp.pl

Andżelika Szajna
e-mail: andzelika.szajna@zhp.net.pl
e-mail służbowy: komenda@rzeszow.zhp.pl

phm. Anna Kurowska
e-mail: anna.kurowska@zhp.net.pl
e-mail służbowy: komenda@rzeszow.zhp.pl

pwd. Adrian Chmielarz
e-mail: adrian.chmielarz@zhp.net.pl
e-mail służbowy: komenda@rzeszow.zhp.pl

pwd. Kamil Kocan
e-mail: kamil.kocan@zhp.net.pl
e-mail służbowy: komenda@rzeszow.zhp.pl

Organy hufca

hm. Kamil Opaliński
e-mail: k.opalinski@zhp.net.pl

phm. Katarzyna Rawiak
e-mail: katarzyna.rawiak@zhp.net.pl

phm. Jacek Kocan
e-mail: rewizyjna@rzeszow.zhp.pl

pwd. Mikołaj Zawiślak – szef zespołu
e-mail: mikolaj.zawislak@zhp.net.pl

pwd. Konrad Wróblewski – administracja serwisu
e-mail: konrad.wroblewski@zhp.net.pl

ks. Mirosław Kardaś
tel.: 504 772 815
e-mail: duszpasterstwoharcerskie@gmail.com

hm. Kamil Opaliński
e-mail: k.opalinski@zhp.net.pl

hm. Mirosław Ruszała
e-mail: mirekruszala@gmail.com

Proszę się kontaktować bezpośrednio z komendantem hufca.

Komendantka hufca lub członek komendy pełnią dyżury w hufcu w każdy wtorek od godz. 17.00 do 18.00. Z wyjątkiem drugich wtorków miesiąca, w które odbywa się zbiórka drużynowych.

Dane do przelewu na konto Hufca ZHP Rzeszów:
Chorągiew Podkarpacka ZHP Hufiec Rzeszów
ul. Hetmańska 9
35-045 Rzeszów

80 1240 2614 1111 0010 7147 1236

NIP: 8130268490
KRS: 0000296261

Siedziba i biuro Hufca
ul. Jana Karola Chodkiewicza 7
35-051 Rzeszów

Czy wiesz że?