Od ponad 10 lat, w Dzień Myśli Braterskiej, Naczelniczka ZHP ma okazję wyróżnić, Listem Pochwalnym najlepszym drużynowych z całej organizacji, których postawa jest godna do naśladowania. Wyróżnione osoby, to autorytety w swoich środowiskach. To drużynowi, którzy angażują się w codzienną pracę swoich jednostek, wspierając tym samym rozwój zuchów i harcerzy. Co roku komendanci hufców, przez chorągiew przekazują do Głównej Kwatery ZHP informacje, o drużynowych, którzy wyróżnili się swoją pracą. List Pochwalny Naczelniczki ZHP, otrzymują tylko drużynowi będący instruktorami i mogą go otrzymać tylko raz podczas całej swojej służby.

Z dumną pragniemy poinformować, że w tym roku Listem Pochwalnym Naczelniczki w naszym hufcu, zostali wyróżnieni: pwd. Małgorzata Gubernat – drużynowa 59 Wodnej Drużyny Harcerskiej i phm. Tomasz Sznajder – drużynowy próbnej 50 Drużyny Harcerskiej. Wyróżnionym gratulujemy i bardzo jesteśmy dumni, że mamy w rzeszowskim hufcu tak wspaniałych instruktorów.

W 2018 roku List Pochwalny Naczelniczki ZHP otrzymali: phm. Jacek Kocan, pwd. Tomasz Szudrowicz i pwd. Lucyna Woźniak. Z kolei w 2017 roku były to: phm. Anna Kurowska, pwd. Izabela Rejment i phm. Iwona Ryndak.

Listy Pochwalne Naczelniczki ZHP 2021

Post navigation


Czy wiesz że?