Podczas tegorocznych obchodów Święta Niepodległości ponownie nie było dane nam się wspólnie spotkać i radośnie świętować 11 listopada. W tym roku delegacja hufca w składzie hm. Iwona Ryndak i pwd. Adrian Chmielarz wraz z delegacją Chorągwi Podkarpackiej ZHP hm. Mariuszem Bezdzietnym i hm. Stanisławem Garbackim złożyli kwiaty pod pomnikiem marszałka Józefa Piłsudskiego na placu Wolności w Rzeszowie. Z racji nie możności wspólnych obchodów rzeszowscy harcerze włączyli się w ogólnopolską akcję odśpiewania, w samo południe, polskiego hymnu – Mazurka Dąbrowskiego. Oprócz tego wykonali sobie radosne biało-czerwone zdjęcia, z których powstał radosny patriotyczny album na fanpage’u Hufca ZHP Rzeszów.

 

Tak wczoraj radośnie świętowaliśmy Święto Niepodległości🇵🇱🥰🇵🇱
Zobaczcie zdjęcia👀⤵

Opublikowany przez Hufiec ZHP Rzeszów Czwartek, 12 listopada 2020


 

Rzeszowskie obchody z okazji Święta Niepodległości 2020

Post navigation


Czy wiesz że?