Tegoroczna zaraza zrujnowała nam większość planów – tych dużych i tych wydawałoby się całkiem prostych do realizacji.  Nie udało nam się  zorganizować uroczystości przekazania “Złotego Łosia” kolejnym dobroczyńcom naszego hufca.

Ponieważ już wiadomo, że nie możemy się spotkać na żywo, dlatego tą drogą chcemy ogłosić „wszem, wobec i każdemu z osobna”, że  ZŁOTEGO ŁOSIA za 2018 rok otrzymuje (po raz  drugi – ale nie kolejny) nasz sprawdzony przyjaciel: hm. Krzysztof Grzebyk wraz z żoną Hanną. Następne miejsca zajęli: Józef Grzebyk, Damian Zając, Urszula i Grzegorz Zawiślak.

Wpłat w tym roku nie było zbyt wiele, ale znów pojawiły się wpłaty 1% od anonimowych ofiarodawców – gdyby wszyscy się ujawnili, to dh Krzysztof przegrałby rywalizację!

W każdym razie wszystkim, którzy nas wsparli bardzo serdecznie dziękujemy, jak zaraza ustąpi to  zorganizujemy spotkanie Koła Przyjaciół Harcerstwa i jak zawsze prosimy:  pamiętajcie o nas wypełniając PIT za rok 2019.

Wyniki ”Złotego Łosia” za 2018 rok

Post navigation


Czy wiesz że?